Przejdź do treści

Skórzane perełki

Posiadając wiedzę i umiejętności spełniamy Wasze marzenia o produktach wykonanych ze skóry zgodnie z Waszymi pomysłami.

Tu nie ma kategorii, tu liczy się czas, projekt i współpraca. Tworzymy czasem sami „skórzane perełki”, które zostają u nas, ale większość powstała bo wykreowała je potrzeba.

Torebka damska
Torebka damska

Tu nie będzie sklepu – tu zostawiamy Wam formularz kontaktowy. Jeżeli coś Wam „chodzi” po głowie, macie jakiś genialny pomysł to odezwijcie się do nas a my już weźmiemy się za te skórzane perełki.

Pogłówkujemy nad wykonaniem, określimy możliwości i koszty.

Jest tylko jedno ale… nie proście nas o kopiowanie czyichś prac. Bo, tak jak nigdy nie wyjdą z naszej pracowni dwa takie same wyroby skórzane – wynika to z tego indywidualnego podejścia oraz tworzenia rzeczy ręcznie a nie maszynowo, tak i konsekwentnie od początku działalności nie kopiujemy niczyich produktów. Jeżeli natomiast pojawiają się u nas przedmioty, które gdzieś już widzieliście (Internet to morze wzorów) zapewniamy, że kupujemy wzory od innych uzdolnionych kaletników płacąc za nie i robimy to dlatego, że wyważanie drzwi już otwartych to w naszej ocenie czasem gra nie warta świeczki. Oznacza to nic więcej jak to, że obmyślanie projektów – dużych przedmiotów) to czasem setki godzin rozkmieniania gdzie, co i jak, a jeżeli ktoś wykonał już tą pracę to my doceniamy i płacimy.