Przejdź do treści

Portfele kopertówki

miejsce na karty, monety, banknoty, telefon, dokumenty, zdjęcia

Portfele Kopertówki zawsze wykonane ze skóry naturalnej, ręcznie szyte, malowane, tłoczone lub zdobione innymi technikami. Stosujemy taki standard przy wszelkich produktach tworzonych w naszej pracowni. Dodatkowo zawsze przygotowujemy projekt graficzny i ustalamy wszelkie oczekiwania klienta przed przystąpieniem do realizacji.

Każdy portfel to inna historia i inna okładka, dlatego dajemy Wam możliwość zakupu gotowych już portfeli lub skorzystania z naszej krótkiej instrukcji i zamówienia waszego wymarzonego „potrójnego portfela” przez formularz kontaktowy.

Kopertówka środek
Kopertówka środek

Cena portfela kopertówki zaczyna się od 800 zł i w ramach tej ceny otrzymujesz portfel mieszczący 16 kart/dokumentów, 2 przegrody na banknoty, kieszonkę na monety zapinaną na zamek, oraz 2 przegrody między kartami a monetami na telefon przykładowo oraz dwie kieszonki na zdjęcia. Wymiary złożonej kopertówki to: szerokość 21 cm, wysokość 12 cm. Okładka jest tłoczona i malowana z jednej strony we wzór wskazany przez Ciebie. Jeżeli chciałbyś więcej elementów na okładce – cła okładka to wycenimy Ci naszą pracę wraz z przygotowywaniem projektu.

Kopertówka standardowo zapinana jest na 2 napy.

Oczywiście nie wystarczy powiedzieć: chcę czarny portfel z moim psem. Do tego potrzebujemy zdjęcia dobrej jakości, określenie koloru okładki i środka, koloru szycia – czyli kontaktu z Tobą.

Jeżeli interesuję cię cała okładka tłoczona, więcej elementów na okładce, kolorowa a nie jednolita okładka, zmiana wyglądu i zawartości środka to skontaktuj się z nami – przygotujemy wycenę.

Z naszej strony od pierwszego kontaktu masz zapewnioną profesjonalną obsługę: doradzimy kolory, przygotujemy projekt na podstawie zdjęcia zanim przystąpimy do realizacji. Po otrzymaniu zaliczki przystąpimy do pracy, a po około 7-10 dniach roboczych otrzymasz zdjęcie swojego produktu z prośbą o wpłacenie pozostałej kwoty ustalonej podczas „rozmów” wstępnych i podanie danych do wysyłki.

  • Określ kolor okładki i środka.
  • Określ kolor szycia.
  • Wyślij nam zdjęcie – dowolny plik graficzny.
  • Wybierając zdjęcia należy pamiętać, że okładka w tym portfelu ma 12×21 cm w poziomie co oznacza, że wytłoczenie mikro detali nie jest możliwe.
  • Pamiętaj też, że jeżeli chcesz abyśmy na okładce wytłoczyli zwierzaka lub inny przedmiot to zdjęcie powinno pokazywać całość, a nie fragment bo my domalujemy ale po swojemu 😉