Przejdź do treści

Wyroby skórzane

Nasza oferta ciągle się wzbogaca, bo to co robimy jest efektem tego co w naszej artystycznej duszy gra.

Możecie znaleźć u nas:

Każdy z przedmiotów wykonujemy ze skór naturalnych garbowanych roślinnie, sami projektujemy, kroimy, szyjemy, tłoczymy i malujemy.

Okładki i elementy graficzne są tłoczone, a następnie malowane farbami przeznaczonymi do wyrobów skórzanych. Ta dbałość o cały proces pozwala nam dopasować produkt pod konkretne zamówienie, a klientowi lub osobie zamawiającej całkowicie go spersonalizować. Wszystko po to aby prezent był trafiony w 100%.

W tym filmie pokażę Wam i opowiem jak wygląda końcowe szycie portfela oraz co robię aby portfel cieszył klienta. Szycie okładki i środka to już końcówka, ale portfel wykonywany na indywidualne zamówienie to wiele kroków i godzin pracy. Kontakt z potencjalnym zainteresowanym lub zainteresowaną osobą, dobranie grafiki, przygotowanie projektu, wykrojenie i zszycie środka, wykrojenie okładki, naniesienie wzoru, wytłoczenie, malowani, zabezpieczenie obrazka i całego produktu. Brzmi prosto i krótko – nie jest tak, ale i tak uwielbiamy to robić w naszej rodzinnej manufakturze.