Przejdź do treści

Portfel personalizowany?

Szczupak - portfel klasyczny

Skąd pomysł?
Myślę, że każdy z nas lubi otrzymywać coś wyjątkowego, coś czego nie ma nikt inny na świecie. Stąd właśnie wziął się pomysł na wykonywanie portfeli personalizowanych. Pomysłów na takie portfele jest tyle ilu ludzi na świecie albo i więcej, bo przecież każdy z nas myśli inaczej, ma inne zainteresowania, hobby i tym podobne.
Weźmy na przykład dwóch wędkarzy to czy każdy z nich musi marzyć o złapaniu suma ? Myślę, że nie, więc dla każdego z nich można przygotować dwa różne personalizowane portfele. A nawet gdyby obaj marzyli o złapaniu suma to jeden może chcieć żeby zrobić mu czarny portfel a drugi brązowy i już będą to dwa różne portfele.

To jest właśnie piękne – móc zrobić komuś coś pięknego i wyjątkowego za razem. Coś czego nie będzie się wstydził a wręcz będzie się tym chwalił. Coś co nie kosztuje miliony monet a jednocześnie jest czymś co jest wykonane tylko w jednym egzemplarzu na całym świecie. Taka przyświeca myśl przewodnia w Manufakturze Leo – tylko jeden egzemplarz.

Moglibyśmy oczywiście robić całe serie takich samych portfeli tylko wtedy przestały by one różnić się od tego co można kupić w sklepie. Przestały by też być tak bardzo wyjątkowe.

Cała „magia” posiadania czegoś tak wyjątkowego czego nie ma nikt inny by poszła w zapomnienie – a nie o to nam chodzi …

Poniżej przykład personalizowanej kopertówki z labradorami.

Zdjęcie labradorów, które pojawią się na portfelu
Zdjęcie labradorów wysłane w celu wykonania okładki
Tłoczenie okładki
Szykowanie okładki: tłoczenia, później malowanie.
Kopertówka z tłoczonymi malowanymi labradorami
Kopertówka labradory

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *