Przejdź do treści

Biżuteria

Koraliki, skóra, makrama i wiele innych materiałów zapewni Ci niepowtarzalną biżuterię, ale potrzebujesz do tego też mnie 🙂

Kolia z pereł sztucznych na modelce
Kolia z pereł sztucznych

Nie samym tworzeniem galanterii skórzanej żyję – takiej zasady się trzymam od samego początku twórczości rękodzielniczej aby nie popaść w rutynę. Tworzenie biżuterii towarzyszy mi już od kilkunastu lat. Na początku były to proste makramowe i koralikowe bransoletki. Z czasem trenując i poznając nowe techniki zaczęły powstawać bardziej „ambitne” projekty.

Najwięcej radości i przyjemności daje mi tworzenie wymyślnych form z których powstają naszyjniki. Oczywiście cenię sobie też minimalizm, więc czasami pojawiają się proste kolczyki czy bransoletki. Te z oczywistych względów cieszą się największym zainteresowaniem na jarmarkach i targach. Bogate w formy naszyjniki to ekstrawagancja, ale cieszy fakt, że coraz więcej osób nosi je nawet do codziennych stylizacji.

Biżuteria tworzona jest albo pod konkretne zamówienia albo powstają pojedyncze egzemplarze, które możecie zobaczyć w sklepie.

Poniżej widzicie przykładowe prace, ale wierzcie mi przez ponad 10 lat udało się wykonać ich bardzo dużo i nigdy dwóch takich samych. W większości na fotografiach modelką jestem ja sama, ale wiem, że przyjdzie taki dzień kiedy zorganizujemy sesję naszych produktów z profesjonalnymi modelkami.